Vyhledávání

Kontakt

STOMICI BRNO
Brno 623 00, Pavlovská 511/9

BÚ 7097662001/5500

732 744 986

jar.kudrova@post.cz

Galerie

janstr.rajce.idnes.cz/

Kniha návštěv

Datum: 11.10.2017

Vložil: Helena

Titulek: Re: 1.6.

Dobrý den, Dášo! Nejsem sice z Brana, ale také mám několik měsíců urostomii. Ráda bych se podělila o zkušenosti, poněvadž žen s urostomií je málo.

Datum: 11.10.2017

Vložil: Helena

Titulek: Re: Re: 1.6.

Omlouvám překlep u Brna!, Brno znám velmi dobře, studovala jsem tam:)

Datum: 27.08.2019

Vložil: Hana

Titulek: Re: 1.6.

Zdravím Vás všechny,

jsem stomikem od března roku 2019, jsem tedy nováčkem, ale myslím si, že jsem se výměnu sáčků velice rychle osvojila. S čím mám zatím největší problém, je strava. Velice si hlídám, abych jedla šetrnou a bezezbytkovou stravuo (je problém). Bohužel mám stále nějaké potíže ve formě křečovitych bolestí a často tak končím v nemocnici. Prosím Vás o radu, máte někdo takové zkušenosti? Jak tuto problematiku vyřešit! Jsem vděčná za každou radu.

PS: Ráda bych se i zúčastnila nějakého setkání. Mohu dostat informace, kde taková setkání v Brně probíhají. Děkuji

S úctou Hana

Datum: 04.01.2017

Vložil: Hanka

Titulek: členství

Dobrý den od října mám kolostomii a ráda bych se stala členkou klubu co pro to mohu udělat.

Datum: 03.05.2017

Vložil: Jana Strnadová

Titulek: Re: členství

Paní Hanko, odpovídám sice strašně pozdě. Radila bych, abyste přišla na naše setkání 14.6.2017. Pošlu vám zpravodaj a vy budete mít všechny informace jak o konání schůze, tak i o dalších aktivitách.
Pak se rozhodnete, zda se stát členem klubu, či nikoliv. Pošlete mě váš e-mail. Můj email je: janstr@centrum.cz

Datum: 19.06.2016

Vložil: mlcoch ladislav

Titulek: vyvod mocoveho mechyre

najdu zde nikoho kdo byl nenavno na operaci ,a bly mu udelan vyvod mocoveho
mechyre tdad bych se seznamil a ziskal par informaci ?piste na pasek2000@seznam.cz

Datum: 20.07.2016

Vložil: Jana Strnadová

Titulek: Re: vyvod mocoveho mechyre

Zařaďte se mezi nás, je nás v Klubu 100 a dovedeme poradit.
J.Strnadová, e-mail: janstr@centrum.cz, mobil 603 540 786

Datum: 23.08.2016

Vložil: Jana Strnadová

Titulek: Re: vyvod mocoveho mechyre

V našem klubu je cca 10 urostomiků. Je možné se s nimi spojit na schůzi 5. 9. od 13 hod.na Křenové 67, 2.patro.
Jana Strnadová

Datum: 01.10.2015

Vložil: Jiřina Vaculíková

Titulek: nováček

Dobrý den.Mám tři týdny po operaci kdy mi byla udělaná stomie tlustého střeva.A tak sháním praktické rady od skušených stomiků týkající se života s tímto hendikepem.Pomůže mi někdo.Děkuji

Datum: 20.07.2016

Vložil: Jana Strnadová

Titulek: Re: nováček

Doporučuji se zařadit do Klubu stomiků Brno, je nás 100 a máme řadu zkušeností, umíme si navzájem poradit a pomoci!
Kontakt na e-mail: janstr@centrum.cz, nebo na mobil 603 540 786
J.Strnadová

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>